İlginç Hediyeler

İlginç Hediye Fikirleri

İlginç hediyeler, her yerde gördüğümüz o sıkıcı hediye fikirlerinin dışında arkadaşlarımıza ve sevdiklerimize onları mutlu etmek ve şaşırtmak için gönderebileceğimiz fikirleri bu yazımızda sizler için bir araya topladık. Hediyeleşmek asırlardır insanların arasındaki bağı güçlendiren bir eylem iken günümüzde çeşitlenerek yaratıcılığın sınırlarını zorlayan fikirlere evirilmiş. Hediyenin ilginç oluşu hediyeyi alan kişiyi şaşırtarak mutlu ederken hediyeyi veren kişide de ilginç hediyesini verdiğinde oluşacak tepkiyi ve mutluluğu görme heyecanı ile ayrı bir mutluluk oluşturmakta. Sıkıcı hediye var mıdır? Bu sorunun cevabını size bırakıyorum. Her şeyde olduğu gibi sıkıcısı vardır! Peki kötüsü var mıdır? Bir hediye kötü olabilir mi? Hem kötü  hem ilginç olabilir mi? EVET!

İlginç Hediyeler

İlginç hediyeler çoğunluklu hediyeyi oluşturan anlam katan eşyalar gereği muzip ve komik oluyor. Komik hediyeler hem ilginç ve hem de troll sınıfında olabilmekteler. Kötü hediye de tam bu noktada ilginç – troll – komik hediye tanımlarının üçünü bir araya getiriyor. Kötühediye.com un bir başka örneğinin olmamasının sebebi de bu. Bizden sonra yapanlar yine bizim adımızı yaşatacaklar J

Her kötü hediye aynı zamanda ilginç bir hediyedir. Bunu sitemizdeki hediye fikirlerini inceleyen misafir kullanıcılar bilirler. Türkiye ‘ de kötü hediye tanımını ilk oluşturan kotuhediye.com ile ilginç hediyeler açısından artık klasikleşmiş sıkıcı baskılı t-shirtler ve yastıklardan sonra hediye sektörüne bir yenilik getirdik. Baskılı t-shirt hediyelerden komik objeler ve şaka hediyelerine evirildi. Bu süreçte hediyenin yanında gönderilen bir not ile sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza onları şaşırtmanız ve bazen kinayeli mesajınızı iletmenize imkan sağlıyor.

İlginç hediye fikirleri güldürürken düşündüren, bazen mutlu edip laf mı soktu bana dedirten, kimsenin aklına böylesi de gelmezdi dedirten hediye fikirleri olarak bizi şaşırtan hediyelerdir. Hediye deyip geçmeyin, hediyenin ilginç oluşunu bazen ambalajıyla da yapabilirsiniz. Hediye göndermek istediğiniz ürün sıradan olsa da hediye paketindeki göz yanıltıcı hileli bir paketleme ile şaşırtabilirsiniz. İlginç hediye gönderirken paketlemeye dikkat ediyoruz. Kendi oluşturduğumuz sticker ve kendimize ait kotuhediye.com damgamız ile paketi damgalıyoruz. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ürünü eline alınca üzerindeki kotuhediye.com damgasını görünce içerisinde enteresan şaşırtıcı bir şey olacağını önden düşünerek heyecanlanabiliyor. Bu nedenle ismimiz hediyenizin ilginçliğine ilginçlik katıyor.

İlginç hediye gönder

Hediye klasikleşemez. İlginç kalmalı. Hediyenin kötüsü olmaz derlerdi. Bizce olur. Hediyenin kötüsü de olur. Nasıl mı? İlginç hediye fikirlerinden Odun ‘ u düşünelim. Bir odun parçası iyi bir hediye olabilir mi? Yada bir hıyariyi bir hediye fikri midir? İyilik nedir? İyi olan bazen sıkıcıdır. Bazen ilginçtir. Bize göre sonucunda mutluluk varsa hediyeyi alan şaşırıyor ve sonrasında iletişiminiz güçleniyorsa o hediye iyidir. Bu sebeple ilginç hediye fikirlerini sunarken içerisine yerleştireceğiniz hediye notunuzu da gönderiyoruz. Bu sayede tam olarak anlaşılmanız ve hediyenizle mesajınızı iletmeniz mümkün oluyor.

İlginç hediye fikirleri demişken, Yüzlerce fikir var. Sitemize yüklediğimiz ürünler sadece örnekler, daha fazla çeşitlilik ve fikir alışverişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlginç hediye fikirlerini çeşitlendirme noktasında beraber yenilikler ortaya koyalım. Fikrileriniz ileterek ürün yelpazemizi ilginç hediye çeşitlerimizi artıralım. İlginç olmayı seviyorsanız, evet Kötühediye.com

Bu kategoride ürün bulunamadı.

İletişim

  • kotuhediye@gmail.com

İnstagram